domena dla sklepu

jak wybrać adres dla sklepu?

Jeśli nie posiadają jeszcze Państwo własnej domeny zajmiemy się całą procedurą zakupu, rejestracji i skonfigurowania wybranej domeny dla nowego sklepu. Chcemy aby usługa stworzenia sklepu była kompletna, dlatego nasza podstawowa cena zawiera już zakup i roczne działanie indywidualnej domeny z końcówką .pl. Ale oczywiście mogą Państwo wybrać dla swojego sklepu dowolny adres, z dowolną dostępną jeszcze końcówką. Dla wielojęzykowych wersji sklepu polecamy domeny międzynarodowe np. eu lub com. Domena sklepu jest zawsze rejestrowana na Państwa dane i można nią w przyszłości dowolnie rozporządzać: przedłużać, porzucić lub przenieść prawa własności.
A jeśli już wykupili Państwo własną domenę dla przyszłego sklepu, to w ramach usługi pomożemy poprawnie skonfigurować taki adres i bezpiecznie połączyć go z nowym sklepem. Pomożemy również w uruchomieniu dodatkowych usług związanych z domeną np. założymy potrzebne skrzynki pocztowe lub skonfigurujemy konto statystyk, badających ruch w domenie sklepu.

Jak założyć sklep internetowy? Propozycje wyboru domeny i serwera.
W sprawie decyzji o wyborze konta hostingowego i adresu dla sklepu, w sprawie omówienia bezpłatnej promocji, doboru parametrów serwera - najlepiej skontaktować się bezpośrednio z informatykami zespołu Polskiej Netgalerii. Infolinia: +48 60 287 51 11 lub kontakt mailowy: biuro@netgaleria.org
Wszelkie prawa zastrzeżone Powered by Quick.Cms - oferta Sklepy Częstochowa © 2024