serwer dla sklepu

jak wybrać konto hostingowe?

Jeśli nie posiadają jeszcze Państwo własnego konta serwerowego to zajmiemy się całą procedurą zakupu, rejestracji i skonfigurowania wybranej usługi hostingu dla nowego sklepu. Chcemy aby usługa stworzenia sklepu była kompletna, dlatego nasza podstawowa cena zawiera już założenie i roczne działanie wirtualnego serwera (5 GB). Ale oczywiście mogą Państwo wybrać dla swojego sklepu dowolną inną firmę hostingową - sprawdzimy i przetestujemy ustawienia. Serwer proponowany w naszej usłudze posiada szereg zalet i ciekawych funkcji w cenie np.  automatyczne kopie zapasowe, dokładne statystyki ruchu, nieograniczony transfer, bezpłatnie przedłużany certyfikat SSL, itp. Konto serwerowe dla sklepu jest zawsze rejestrowane na Państwa dane i można nią w przyszłości dowolnie rozporządzać.
A jeśli już wykupili Państwo gdziekolwiek własny serwer dla przyszłego sklepu, to w ramach usługi pomożemy poprawnie skonfigurować takie konto i zainstalować tam nowy sklep. Pomożemy również w uruchomieniu dodatkowych usług związanych z serwerem np. założymy potrzebne adresy pocztowe lub sprawdzimy możliwość instalacji tam statystyk lub szyfrowania ssl.

Jak założyć sklep internetowy? Propozycje wyboru domeny i serwera.
W sprawie decyzji o wyborze konta hostingowego i adresu dla sklepu, w sprawie omówienia bezpłatnej promocji, doboru parametrów serwera - najlepiej skontaktować się bezpośrednio z informatykami zespołu Polskiej Netgalerii. Infolinia: +48 60 287 51 11 lub kontakt mailowy: biuro@netgaleria.org
Wszelkie prawa zastrzeżone Powered by Quick.Cms - oferta Sklepy Częstochowa © 2024